Trabzonsporlu Bakasetas çorabını alan taraftarla buluştu: ‘Köyde herkes çorabı ziyarete geliyor’

Adanali

Active member
Trabzonspor’un ligin 35. haftasında oynadığı ve şampiyonluğunu ilan ettiği Fraport TAV Antalyaspor gayretinin bitiş düdüğüyle bir arada coşkulu taraftarlar yeşil sahayı doldurdu. Sevinç şovları sırasında taraftarlar, futbolcu Bakasetas’ın etrafını sararak sevgi şovlarında bulundu. O sırada futbolcunun sağ çorabını alan taraftar Ömer Koç, Bakasetas’ın çorabını ‘altın ayak’ tabirleriyle gösterdiği görüntüsünü toplumsal medyada yayınladı.

Taraftarların büyük ilgi gösterdiği manzaralar daha sonrasında bordo-mavili kulüp, taraftar Ömer Koç’u davet etti. Bakasetas’tan ‘şampiyonluk hatırası’ olarak aldığı çorabı çerçeveleten taraftar Koç ile futbolcu Bakasetas buluştu. Ziyaretine gelen taraftarla kucaklaşan Bakasetas, Koç’un ‘şampiyonluk hatırası’ olarak aldığı çorabı imzalayarak forma ikram etti. Bordo-mavili kulüp, Bakasetas ile hayranının eğlenceli geçen buluşmasını görüntüleyerek toplumsal medyada paylaştı.

‘Ayak tarafı bana denk gelmişti’

Trabzonspor tarafınca paylaşılan görüntüde çorabı almakta zorlandığını anlatan taraftar Ömer Koç, “Bakasetas’ın etrafını 20-30 kişi sarmıştı. Tişörtünü almaya çalıştım lakin alamadım. Ayak tarafı bana gelmişti. İkisini de çıkarıp alayım dedim, birisini çektim yarıda kaldı, alamadım. Başka ayağındaki çorabı aldım. Sıkıntı oldu lakin aldım. Çorabı aldık lakin görücüsü epey. Köyde herkes çorabı ziyarete geliyor” dedi.

Bakasetas: Ben de epey eğlendim

Yunan oyuncu Bakasetas da maç daha sonrasında kalabalığın içinde yaşadıklarını “O anda orada biri vardı. Onun olduğunu bilmiyordum. Bir anda ayağımdan çorabımı aldı. Ben de fazlaca eğlendim” sözleriyle anlattı.