Fatih Terim futbolculara veda etti: ‘Her şeyi riske ettim, yarı yolda bırakıldım’

Adanali

Active member
Galatasaray’da dün akşam Teknik Yönetici Fatih Terim’le yolların ayrılmasının akabinde bugün sabah saatlerinde fazlaca sayıda sarı-kırmızılı taraftar, Florya Metin Oktay Tesisleri’ne giderek, ‘yönetim istifa’ formunda tezahüratlarda bulunup Fatih Terim’e de dayanak verdi.

Fatih Terim de futbolcu ve çalışanlarla vedalaşmak için Florya Metin Oktay Tesisleri’ne geldi.

Florya’da futbolcular ve tesis çalışanlarıyla vedalaşan Fatih Terim, ondan sonrasında tesislerden ayrıldı.

Tesis girişinde taraftarları selamlayan deneyimli teknik adam, “Hakkınızı helal edin” tabirlerini kullandı.

Fatih Terim’le bir arada Florya’ya gelen eşi Fulya Terim ve kızı Buse Terim’in gözlerinin dolduğu görüldü.

‘Yarı yolda bırakıldım’

Florya’da futbolcularına veda ettiği esnada bir konuşma yapan Fatih Terim lider Burak Elmas’ı eleştirdi.

Deneyimli teknik adamın “Ben bir proje için her şeyi riske ettim. bu biçimde anlaşmıştık fakat yarı yolda bırakıldım. Sizin her şeyi başarabileceğinizi biliyorum. Kırdığım kim var ise hakkını helal etsin.” sözlerini kullandığı açıklandı.