Acun Ilıcalı daha sonrası Hull City’de birinci galibiyet

Adanali

Active member
Acun Ilıcalı’nın satın aldığı Championship gruplarından Hull City, beş maçlık galibiyet hasretini sonlandırdı.

Ligde düşme sınırının yedi puan üzerinde yer alan ve önümüzdeki dönem Premier Lig‘e yükselme çabası verebilmek için ligde kalması gereken Hull, alanında Blackburn mahzurunu 2-0’la geçti.

Kulüpteki geleceği belirsizliğini koruyan teknik yönetici Grant McCann‘in ekibine galibiyeti getiren goller 8. dakikada George Honeyman’dan ve 67’de Tomm Eaves’ten geldi.

Teknik yönetici McCann: Ilıcalı ile çabucak hemen tanışmadım

Goal’in aktardığına bakılırsa, Hull City’de yeni bir periyodun başladığını belirten McCann, kulüp ismine heyecanlı olduğunu belirtti:

Şu anda yapabileceğimiz tek şey önümüzdeki maça odaklanmak. Geleceğimizle ilgili spekülasyonlar umarım önümüzdeki günlerde noktalanır.
nazaranve devam edip etmeyeceğim tarafındaki soruları yanıtlamak benim için güç. Burada geçirdiğim vaktin her anından keyif aldım ve bu müddet uzarsa sevinirim. Acun Ilıcalı ile çabucak hemen tanışmadım lakin birkaç gün ortasında tanışacağımıza eminim.
Hull City büyük bir futbol kulübü ve önümüzdeki periyotta neler olacağını görmek için hepimiz sabırsızlanıyoruz. Burada olan her insanın daha uygun olmak için efor gösterdiğinden eminim. Nitekim de fazlaca karakterli bir oyuncu kümesine sahibiz ve bunu alanda hissettirebiliyoruz.”