Montella’dan ‘Balotelli’ açıklaması: Yaşanan gerginlik için özür diliyorum

Adanali

Active member
Süper Lig’in 4. haftasında alanında Ümraniyespor’u konuk eden ve 1-0 galip gelerek üç puan alan Adana Demirspor, Hatayspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Kulüp tesislerindeki idman öncesi açıklamalarda bulunan Adana Demirspor Teknik Yöneticisi Vincenzo Montella, Ümraniyespor maçındaki ekip ruhunun epey değerli olduğunu ve bunun galibiyeti getirdiğini söylemiş oldu. Her maça tıpkı ciddiyetle hazırlandıklarını kaydeden Montella, Hatayspor’un güç bir rakip olduğunu, yenidendan ayağa kalkmaya çalışan bir gruba karşı hoş bir gayret vereceklerini belirtti.

Dün İsviçre takımı Sion’a transfer olduğu açıklanan Mario Balotelli’yle Ümraniyespor maçı daha sonrası yaşadığı tartışmaya da değinen İtalyan hoca, “Bu stil olayların alanda yaşanmaması gerekiyor. Kulübümüzden özür diliyorum. Hakikaten de kendime hakim olamadım. Bizi seyreden çocuklara makus örnek olduğumu söyleyebilirim. Biz de robot değiliz, etten kemikteniz. Bu hususta kusurlu olduğumu biliyorum. Lakin tekrar yinelanmayacağını biliyorum. Balotelli’yle ilgimiz çok güzel. esasen bu hadiseden evvel de gitmek istediğini söylemişti. Orada bir şeyler yaşadık lakin saha haricinde alakamız hayli uygun bir biçimde devam ediyor” diye konuştu.