Peggy Gou'yu anlamak istiyorsanız hayranlarını tanımalısınız

Kurnazlik

Global Mod
Global Mod
Peggy Gou gerçek bir yıldız kalitesine sahip. Bu seferki görünümü kadar müziği de çok yakışmış. Instagram'da kameraya konuştuğunda jestleri ve cümleleri mükemmel bir koreografiyi takip ediyor gibi görünüyor. O akşam Berlin'deki misafirlerine kısa bir konuşma yaptığında bile sözler profesyonel ve sivri uçlu bir şekilde birbiri ardına sıralanıyor. Arada Peggy Gou kısa molalar veriyor, alaycı bir şekilde başını eğerek seyirciye hafifçe gülümsüyor.

Bu özel gecenin seyircisi her zamanki gibi binlerce değil, sadece 600 kişi. Hayranlar, arkadaşlar, ortaklar ve basın, özel olarak davet edildi. Yeni tekli “1+1=11”in Haber galasını kutlamaya geldiler. Kendisi de Berlin'de yaşayan ve Peggy Gou'nun arkadaşı olan ışık sanatçısı Ólafur Elíasson da müzik klibi onun eseri olduğu için orada.

Günaydın Berlin
Bülten

Kayıt olduğunuz için teşekkürler.
E-postayla bir onay alacaksınız.

Mütevazı bir mekan olan Trauma Bar ve Sinema'daki etkinliğin biletleri daha önce Peggy Gou'nun Instagram profili üzerinden ücretsiz olarak dağıtılmıştı. Etiket beş dakika sonra gittiklerini söyledi. Çoğu zaman olduğu gibi Peggy Gou bu akşam herhangi bir röportaj vermeyecek. Bu nedenle kendi sorularımızı yanıtlamamız gerekiyor.

En önemlisi şu: Bu Peggy Gou kim ve onu başarılı kılan şey nedir? Dünyanın en başarılı kadın DJ'lerinden ve müzik yapımcılarından biri, setleriyle dünya çapında dans ediliyor, uluslararası dergilerin kapaklarında poz veriyor ve moda sektörünün büyük isimleriyle arkadaş; Güney Koreli yerli, Paris ve Milano'daki birçok gösteriye VIP konuk olarak davet ediliyor.

Park Jong Ha/Dilenciler Grubu

MÜZİSYENE

Peggy Gou

3 Temmuz 1990'da Güney Kore'nin Incheon şehrinde doğdu. Londra'da moda tasarımı okudu ve aynı zamanda DJ olarak çalıştı. 2014 yılında Berlin'e taşındığında uluslararası DJ kariyeri yükselişe geçti. Bir müzisyen ve şarkıcı olarak başarısını “(It Goes Like) Nanana” ve “Starry Night” gibi hit parçalarla kutladı. 2023'te Lenny Kravitz ile düet yaparak “Aşka Yeniden İnanıyorum” şarkısını söyledi. Peggy Gou, Vogue, Harpers Bazaar, Vanity Fair, Dazed, Numéro ve GQ dergilerinin kapaklarını süsledi. Forbes onu 2019 yılında “30 Yaş Altı 30” listesinde yer aldı. İlk albümü “Seni Duyuyorum” 7 Haziran 2024'te yayınlanacak.

Görünümleri sosyal medyada beğeniliyor ve talimatlar kullanılarak yeniden yaratılıyor. Tipik bir Peggy Gou kıyafeti için sokak giyimi ile lüks modanın bir karışımına ihtiyacınız var: Burada Martine Rose veya Attico, burada Louis Vuitton, Bottega Veneta, Chanel veya Miu Miu. Dövmeler görünümü tamamlıyor; sen Peggy Gou gibi her mesleğin havalı adamısın.

Ancak Peggy Gou fenomenini biraz daha iyi anlamak istiyorsanız hayranlarına da göz atmalısınız. Biz de o nisan akşamı bunu yaptık ve moda yönlerine yoğunlaştık.

fotoğraf Galerisi

Peggy Gou'yu Berlin'de göremedik ama fotoğrafını Las Vegas'ta çektirdi.  Sağında medya yıldızları Isabela Rangel Grutman ve Kim Kardashian, solunda ise Kardashian'ın arkadaşı ve girişimci Foodgod var.

Peggy Gou'yu Berlin'de göremedik ama fotoğrafını Las Vegas'ta çektirdi. Sağında medya yıldızları Isabela Rangel Grutman ve Kim Kardashian, solunda ise Kardashian'ın arkadaşı ve girişimci Foodgod var.İmago

Berlin'de Peggy Gou'nun hayranları gruplar halinde geldi ve içeri girinceye kadar sabırla sırada beklediler.

Berlin'de Peggy Gou'nun hayranları gruplar halinde geldi ve içeri girinceye kadar sabırla sırada beklediler.Hafta sonu Berliner Zeitung adına Caroline Kynast

Heidestrasse'deki “Trauma Bar ve Sinema”da Haber galası: Sol altta Peggy Gou, sağda Ólafur Elíasson.

Heidestrasse'deki “Trauma Bar ve Sinema”da Haber galası: Sol altta Peggy Gou, sağda Ólafur Elíasson.Troels Primdahl

Video galasında galeride ayrıcalıklı bir yer edinen bu iki bayan için zarif kısa saç modelleri.

Video galasında galeride ayrıcalıklı bir yer edinen bu iki bayan için zarif kısa saç modelleri.Hafta sonu Berliner Zeitung adına Caroline Kynast

Berlin'de dar bir üst giyen bir Peggy Gou hayranı

Berlin'de dar bir üst giyen bir Peggy Gou hayranıHafta sonu Berliner Zeitung adına Caroline Kynast

Peggy Gou stili nasıl tanımlanır?

Önce yerli İtalyanlarla tanışıyoruz Claudia. 80'li yıllardan kalma bir zaman makinesiyle geleceğe gelmiş gibi görünüyor. Sakızı da bugünlerde modası geçmiş bir aksesuar. Ama durun, o zamanlar böyle çizmeler yoktu; yalnızca birkaç kadının dövmesi vardı. Yani Claudia resmi olarak burada ve şimdi yaşamak zorunda.

Claudia dolabını açtı.

Claudia dolabını açtı.Hafta sonu Berliner Zeitung adına Caroline Kynast

Kıyafeti hakkında söylenecek ne var? Claudia, bu akşam için modaya uygun bir şekilde nasıl hazırlandığı sorulduğunda, “Dolabımı yeni açtım, biraz renkli, biraz tekno, bitti” diye yanıtlıyor. Peggy Gou bu soruya benzer şekilde cevap verir mi? Olabilir.

Claudia Berlin'de yaşıyor ve Prenzlauer Berg'de çok markalı bir moda mağazasında çalışıyor. Bir arkadaşım Instagram'dan Peggy Gou biletlerini aldı ve Claudia'yı da yanına aldı. Peggy Gou'yu zaten İtalya'daki DJ konserlerinden tanıyor. Lenny Kravitz'in söylediği “Aşka Yeniden İnanıyorum” şarkısı sonunda ona hayran oldu ama en sevdiği şarkı “Yıldızlı Gece”.

Bu misafir için renkli bir sırt ve bileğinde ağır bir takı

Bu misafir için renkli bir sırt ve bileğinde ağır bir takıHafta sonu Berliner Zeitung adına Caroline Kynast

Meksika kıyıları övgüler için önceden belirlenmiş. Dünyanın en büyük festivallerinin ve en iyi partilerinin çoğunun burada düzenlenmesine şaşmamalı; Peggy Gou'nun da Meksika'da kalıcı rezervasyonları var. Belki de tarzı ülkeden biraz etkilenmiş olabilir. Meksika'nın sahil bölgelerinde dövmeler ve dar üstler nadir görülen bir manzara değil. Yerel hayran kitlesi de buna paralel olarak büyük ve Meksikalı konuklar da Berlin'de mevcut.

Alejandro, Meksikalı Peggy Gou hayran kitlesinin bir parçası.

Alejandro, Meksikalı Peggy Gou hayran kitlesinin bir parçası.Hafta sonu Berliner Zeitung adına Caroline Kynast

Alejandro Bir süre Berlin'de yaşamasına rağmen Mexico City'de büyüdü. Bir restoranda barmen olarak çalışıyor. Peggy Gou hakkında, müziğinin ve moda tarzının Peggy Gou'nun “bir marka” olmasını önceden belirlediğini düşünüyor. Peki ne giyiyor? Alejandro: “İkinci el ceket, Trasher tişörtü, Levi's kot pantolon ve Yeezy spor ayakkabıları.”

Etkinliğin başlaması için saat 20.00'de kulübün önünde oluşan kuyrukta buluşuyoruz. Luna. Kendisi müzik yapıyor ve en başından beri Peggy Gou hayranıydı: “Başından beri onun çalışmalarını takip ediyorum” diyor. “O zamanlar onun bir DJ olarak çok havalı olduğunu düşünmüştüm ama kendisinin müzik ürettiğini bile bilmiyordum.”

Diş takıları ve ev yapımı şapkasıyla Luna

Diş takıları ve ev yapımı şapkasıyla LunaHafta sonu Berliner Zeitung adına Caroline Kynast

Ve ayrıca: Peggy Gou sesinin müzikal özünü özetleyen Luna, “Kore vokalleri ve house ritimlerinin birleşiminden özellikle etkilendim” diyor. “Bu, 2016'da tamamen yeni bir şeydi.” Yıldızın moda sınıflandırması da anlamlı görünüyor: “İkonik! Bu hazır setler. Sokak stiliyle birleştirdiği bu klasik şeyleri her zaman giyiyor.”

Bu arada Luna'nın kıyafeti lüks katmanlardan oluşuyor: uzun kollu file gömlek, blazer ve bomber ceket. Her şey vintage ve büyük boy. Artı kot pantolon, ev yapımı bir şapka ve çorap ayakkabıların yanı sıra dişinizde kendi sanatçı logonuzun yer aldığı ızgaralar. Amsterdam'da yaşadıktan sonra iki ay önce Berlin'e taşındı. Kendisi gibi solo projesinin adı Luna MorgenHaberler.

Luna müziği kendisi yapıyor.

Luna müziği kendisi yapıyor.Hafta sonu Berliner Zeitung adına Caroline Kynast

Calvin ve MareşalKendi ifadelerine göre konsere kendiliğinden geldiler. Yani onlara gerçek sıkı hayranlar diyemezsiniz (yoksa bunu kabul etmiyorlar mı?). Ancak Berliner Calvin, ziyaretçisi Marshall'a Berlin'de bir şeyler sunabildiği için hâlâ mutlu. Daha fazla konuşamıyoruz çünkü DJ seti sohbetimizi bastırıyor.

Calvin ve Marshall daha ciddi çeşitliliktedir.

Calvin ve Marshall daha ciddi çeşitliliktedir.Hafta sonu Berliner Zeitung adına Caroline Kynast

İkisinin zaten biraz fotoğrafçılık tecrübesi var ve bizim için merdivenlerde akıllıca poz veriyorlar. Görünüşü: Marshall şık ve iş kıyafetlerinden oluşan katmanlı bir karışım giyiyor; AA Spectrum'dan bir yelek, MNML'den bir ceket, Cos yünlü bir kazak ve orta boy Kent yakalı beyaz vintage bir gömlek. Ayrıca Cos'tan takım elbise pantolonları ve kovboy çizmeleri. Calvin biraz daha sportif: Vintage bir şişme ceket ve Eytys marka botlar giyiyor. Pantolonu ve üstünü kendisi dikti.

Viola'nın tarzı Peggy Gou'nunkine en yakın olanıdır.

Viola'nın tarzı Peggy Gou'nunkine en yakın olanıdır.Hafta sonu Berliner Zeitung adına Caroline Kynast

viyola Çin'de doğdu, şu anda dövme sanatçısı olarak çalıştığı Münih'te yaşıyor. “Daha önce house'u sevmezdim, bu müziğe Peggy Gou sayesinde ulaştım” diyor. “Dövme yaparken daima onların müziğini dinlerim. Ayrıca moda anlayışını da çok beğeniyorum, kıyafetleri harika.” Viola'nın görünüşü: Ann Demeulemeester ayakkabılar, küçük bir Çin markasından avangard pantolonlar ve spor sutyeni. Ayrıca açıkça görülebilen dövmeler.

Kasıtlı olsun veya olmasın Viola, dar üstler ve geniş pantolonlar giymeyi de seven Peggy Gou'nun imza stiline çok yaklaşıyor.

Sofia'nın leopar görünümü şu sıralar yeniden moda.

Sofia'nın leopar görünümü şu sıralar yeniden moda.Hafta sonu Berliner Zeitung adına Caroline Kynast

Sofya Alejandro gibi o da Mexico City'den geliyor. Kendisi baştan sona bir Peggy Gou hayranıdır. Ama her şeyden önce, sanatçının moda tarzı da radarında var. Bu akşam için detaylı bir araştırma yaptı: “Arkadaşlarım bana ne giyiyorsun diye sordular. Ben de Peggy Gou tarzının ne olduğunu görmek için Pinterest'e girdim.”

Peki bu nasıl olurdu? Sofia, “Elbisem kadar dar değil” diye yanıtlıyor. “Peggy Gou daha çok bol kesimler ve genellikle balıkçı şapkaları takıyor; genellikle daha çok sokak stiline sahip.” Hemen onun olduğunu anladığınız bir tarzı var.

Sofia'nın Bershka'dan mini leopar elbisesi, Pull&Bear botları ve boynundaki deri kayıştaki vintage çiçek doksanlı ve 2000'li yılların Berlin kulüp kıyafetlerini çok anımsatıyor. Bugün hala çalışıyor olması harika.

ÇÖZÜM: O akşam Peggy Gou'nun sadece DJ setleri ve akılda kalan şarkılarıyla değil, görünüşüyle de bu kadar popüler olduğunu öğreniyoruz. Modaya olan ciddi ilgisi hayranları tarafından fark ediliyor ve fazlasıyla ödüllendiriliyor. DJ konsolunun artık her zamankinden daha fazla müzikal yeteneğin yanı sıra eğlendirici niteliklere ve kendine özgü bir görünüme de ihtiyaç duyduğunuz bir sahne haline gelmesine şaşmamalı. Özellikle her şey sürekli filme çekildiği için. Peggy Gou'nun genel paketi doğru çünkü başarısı onun haklı olduğunu kanıtlıyor.